Heidi-KlumHeidi Klum është një prej fytyrave më të njohura në botën e modës. Ndërsa është shumë lehtë të mësohet se nga e trashëguar bukurinë modelja gjermane.

43-vjeçarja e ka shpërndarë një fotografi bardhezi në rrjetet sociale, ku ka pozuar me nënën e saj, Erna.

Ngjashmëria e Heidi Klum me nënën e saj (Instagram)
Dhe nga ky imazh shihet ngjashmëria e madhe e Heidit me nënën e saj.

“Nëna ime… Të dua”, shkruan në përshkrimin e fotografisë së publikuar pikërisht në Ditën e Nënës.

Vet Klum është nënë e katër fëmijëve (nga lidhja e saj me këngëtarin Seal), ashtu që nuk ka munguar edhe një fotografi e saj me fëmijët.

Heidi Klum

Nuk mund të mungonte fotografia me katër fëmijët e saj (Instagram)
Ndryshe, aktualisht Heidi është në lidhje me Vito Schnabel – një kurator arti nga New Yorku. /Telegrafi/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here