Ja sa ka ndryshuar në linja Egzona e AlbatrititÇifti i njohur, Albatrit dhe Egzona Muqiqi, gjatë vitit që lamë pas shënuan njërin prej momenteve më të mira të jetës së tyre deri në atë periudhë, martesën.

Por ky vit po rezervon një surprizë edhe më të këndshme për ta pasi dyshja ka kohë që kanë konfirmuar se po presin edhe një foshnje gjinia e të cilës është vajzë.

Që nga ajo kohë kur u dhanë edhe këto detaje të shtatzënisë Egzona ka ndryshuar mjaft në fizikun e saj teksa edhe barku tashmë ka marrë formë.

Ja sa ka ndryshuar në linja Egzona e Albatritit

Një fotografi e publikuar nga Egzona në Instagram shfaqë dyshennë njërin prej hoteleve më luksoze në kryeqytet teksa shihet se numërimi prapa për momentin më të rëndësishëm të jetës së tyre veçse ka filluar.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here