Ja sa ka ndryshuar në 15 vite SoniKëngëtarja shqiptare, Soni Malaj, ka postuar një foto në rrjetet sociale, në të cilën ajo shfaqet në vite të ndryshme, një në të cilën ka dalë në vitin 2000 dhe tjetrën në 2015.

Ajo nuk i ka rezistuar tundimit të flokëve të prera më shkurt, të cilat janë tendencë e këtij sezoni. Për të reflektuar ndryshimin, ajo ka zgjedhur që të postojë këtë foto në Instagram, duke bërë një krahasim me vite më parë.

Këngëtarja Soni vazhdon karrierën solo duke u radhitur në mesin e këngëtareve më të pëlqyera nga publiku shqiptar.

Veç këngës, ajo talent ka edhe kërcimin, të cilin e shfaqi në spektaklin “Dancing with the stars”, ku edhe njohu ish-bashkëshortin e saj Mirkon.
Soni dhe Mirko kanë një vajzë së bashku, ndërsa martesa e tyre ka disa muaj që ka përfunduar.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here