Ja sa ka ndryshuar Era Istrefi Këngëtarja Era Istrefi, ndonëse akoma nuk e ka pranuar publikisht se ka bërë ndërhyrje estetike, kjo gjë vërehet mjaft.

Në bazë të kësaj fotografie, vërehet qartë se Era Istrefi ka bërë ndërhyrje estetike në buzë dhe hundë, transmeton zeri.info

Se a do ta pranoj vetë Era këtë fakt, mbetet të shihet në të ardhmen. /Zëri/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here