Ja sa ka ndryshuar e fejuara e Labit – QendresaLabi i “Rtv 21”-shit e ka rifilluar sezonin e ri të “1 kafe me Labin”, duke u rikthyer edhe një herë në ekran me emisionin e tij të së dielës, shkruan “Kosovarja”.

Labinot Gashi-Labi, edhe gjatë verës ka realizuar edicione speciale, duke e kaluar kështu pjesën më të madhe të stinës së nxehtë në dete e pishina.

U pa pak në krahët e të fejuarës, megjithatë janë bashkë dhe të lumtur, bile po Ja sa ka ndryshuar e fejuara e Labit – Qendresabëjnë plane edhe për martesë, thonë për “Kosovaren” burime pranë çiftit.

Ja sa ka ndryshuar e fejuara e Labit – Qendresa

E fejuara e moderatorit, Qëndresa, e ka transformuar pamjen e saj. Ja si po duket tani. / Kosovarja /

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here