Ja sa i është fryrë barku Teuta Krasniqit Teuta Krasniqi është shtatzënë me fëmijën e saj të dytë.

Aktorja e njohur dhe bashkëshorti i saj, Adonisi, po presin fëmijën e tyre të parë, e cila është vajzë, shkruan GazetaExpress.

Përmes një fotografie në rrjetet sociale, ku Teuta shihet së bashku me Tarën, ajo zbulon edhe barkun e saj të fryrë.

“Me dy çikat e mia”, ka shkruar ajo.

Ja sa i është fryrë barku Teuta Krasniqit

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here