Ja sa është rritur vajza e NorësNora Istrefi po vazhdon me fotografi të ëmbla me vajzën e vogël.Rene, vajza e Norës dhe Robertit po rritet mjaft shpejtë.

Nora këtë herë ka postuar një fotografi me vajzën në krahë dhe të dyjat kanë dalë shumë lezetshëm, ndërsa Nora ka rikthyer format dhe është bërë një nënë shumë seksi.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here