Vajza e vogël e Miriam Canit dhe Alban Skënderajt po rritet dita ditës.Miriami ka publikuar një fotografi të vajzës në llogarinë e saj në Facebook, ku Ameli duket kaq e bukur dhe ngjashmëria e saj me Albanin është lehtësisht e dukshme. shkruan Sovrani.info

“Nje pershendetje me shume dashuri nga Ameli per te gjithe miqte e mamit ?”-shkruan Miriami krahas fotos së vogëlushes.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here