Ditët po ikin shpejt, e Tiani i vogël po rritet.

Djali i Tunës dhe Patrisit sot u bë dy muajsh, shkruan Indeksonline.

Këtë gjë e ka bërë të ditur vetë këngëtarja përmes një fotoje dhe një mbishkrimi në Instagram.
Në imazhet e publikuara vazhdimisht nga Tuna, Tiani duket se gëzon shëndet të plotë dhe po rritet pranë familjes.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here