Ka vetëm pak javë qe Majlinda Zeka ka sjell në jetë djalin e saj Roanin nga lidhja e saj me reperin Majk.

Që nga lindja e deri me tash, Majlinda kohë pas kohe ka sjell foto dhe video duke na treguar se si çdo dit po rritet vogëlushi i saj.

Një fotografi që së fundmi ajo ka sjell në rrjetet sociale ku shihet se ai është rritur mjaft mirë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here