Ja sa është rritur djali i Vesa LumesVesa Luma e ka vënë karrierën në pauzë për shkak të angazhimit rreth djalit të saj.Këngëtarja dhe bashkëshorti i saj, reperi Big Basta, po tregojnë shumë dashuri për Lianin e vogël.

Siç duket edhe nga foto, djali i dy këngëtarëve, po rritet dita ditës.

Big Basta ka vendosur që ta uroj festën e Kurban Bajramit pikërisht me një foto të të birit, shkruan “Kosovarja”.

Duhet thënë se çifti në fjalë nuk kanë synuar asnjëherë që ta mbajnë në anonimitet imazhin e vogëlushit, siç po bëjnë së fundit të njohurit e tjerë.

Ja sa është rritur djali i Vesa Lumes

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here