Ja sa është rritur djali i Sinanit dhe AndrrësBashkëshortja e Sinan Hoxhës, Andrra Destani i është përkushtuar mëmësinë dhe kujdesit për Ansin e vogël.

Ajo ka publikuar gjatë ditës së sotme një foto ku ndodhet me vogëlushin, ndërkohë që dita e sotme përkon me tre-mujorin e tij.

Andrra nuk ka nguruar nga shpërndajë këtë moment në rrjete sociale përmes një fotoje.

Ja sa është rritur djali i Sinanit dhe Andrrës

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here