Ja sa është rritur djali i Inva Mulës dhe Pirro ÇakosAta kanë qenë një nga çiftet më të pëlqyer të showbizzit shqiptar, por vite më parë u ndanë.

Gjithsesi sopranoja me famë botërore Inva Mula dhe kantautori Pirro Çako kanë ende diçka që i bashkon djalin e tyre Anthony.

Prej vitesh ai jeton në Francë dhe duket se nuk është larg pasionit të prindërve për muzikën, veçse në një formë tjetër.

Anthony është i apasionuar pas muzikës elektronike.

piro

Një fakt të tillë e ka pohuar edhe vetë mamaja e tij Inva, e cila shprehet se ka filluar ta pëlqejë mjaft muzikën e djalit të saj.

Ja sa është rritur djali i Inva Mulës dhe Pirro Çakos

Në këto foto shohim sesa është rritur djali i tyre dhe se kujt i përngjason më tepër nga prindërit.

Ja sa është rritur djali i Inva Mulës dhe Pirro Çakos

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here