vKëngëtarja Arta Bajrami, ka kohë që nuk ka sjell asnjë projekt muzikor.

Mungesa e projekteve nga Arta, ishte për shkak të shtatzënisë dhe tani duket se po ju për kushtohet më shumë familjes së saj.

Ajo para disa muajve ka sjell në jetë fëmijën e dytë, ndërsa sot ka publikuar një fotografi të djalit të saj, përcjellë “Magazina.al”

Arta Bajrami rikthehet aty ku e nisi

Arta djalin e saj disa muajsh e ka përshkruar me tri fjalë mjaftë interesante si “Bukurosh, facer dhe zemërthyer”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here