Që nga paraqitja e saj e parë në skenë, ajo arriti të bëhet njëra ndër këngëtaret më të famshme e të dashura për publikun.

Është kjo këngëtarja Dafina Zeqiri e cila gjithmonë është përfolur për stilin e saj të veçantë, transmeton Gazeta Express.

E si shumë yje të njohura të estradës edhe Dafina për fansat e saj ka publikuar një imazh kur ajo ishte fëmijë.

Në një fotografi që ajo ka postuar në profilin e saj në Instastory, Dafina shihet se ishte një fëmijë shumë i ëmbël.

Ndryshe Daffy ka kohë që është duke jetuar dhe punuar në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

“Four season”, është projekti i saj i fundit i cili u prit mjaft mirë nga fansat e saj.

Kujtojmë se Dafina ditë më parë kishte festuar ditëlindjen e të dashurit të saj.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here