Bulza-FejzullahuBulza Fejzullahu dikur merrej me muzikë, rrugë te cilën nuk e qoj më tej, duke e lënë në mes. Bulza nuk deshi ta ndiqte rrugën e të atit dhe vëllait të saj, shkruan “Kosovarja”.

Bulza, ndonëse vajza e një këngëtari me shumë ndikim, nuk arrinte të gjente një punë të mirë në Prishtinë, në vendlindjen e saj, andaj ajo dhe bashkëshorti i saj ikën nga vendi.

Bulza me bashkëshortin dhe vajzën Stinën morren rrugën për në token e ëndërruar, për në SHBA, shkruan “Kosovarja”.

Ata tashmë janë bekuar edhe me një vajzë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here