Ja për çfarë e ka marrë malli Mariah CareyKëngëtarja e famshme, Mariah Carey duket se është duke kaluar momente të vështira pas ndarjes së saj nga i fejuari, James Packer.

Mariah ishte e ftuar në emisionin The Ellen Show me ç’rast rrëfeu disa nga momentet e saj me ish të fejuarin e saj milioner, shkruan Daily Mail, transmeton Indeksonline.

Pavarësisht se ishte pajtuar me faktin e ndarjes, Mariah dukej tejet seksi dhe tërheqëse.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here