Ja pamje e re e kengetares kosovare Jehona SopitKëngëtarja nga Kosova ka vendosur të ndryshojë ngjyrën e flokëve.

Këngëtarj Jehona Sopit nga një bionde e theksuar tashmë look i saj i ri është brune.

Me flokë të shkurtra dhe me balluke të gjata, me pamjen e ri, duket se pëlqehet më shumë nga fansat e saj të cilët kanë e komentuar mjaft pozitivisht në facebook.

Johana ndjehet e mire me pamjen e re./balkanweb/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here