Ja ndryshimi i Rites për 24 orëVetëm 24 orë më parë ajo dukej ndryshe. Flokët e saj ishin blu dhe rozë, por sot janë me një ngjyrë tjetër.

Këngëtarja Rita Ora, i ka kthyer flokët totalishtë në ngjyrë të bardhë dhe është parë kështu në rrugët e Los Anxhelos.

Ora është duke qëndruar në këtë vend për të promovuar këngën e re në bashkëpunim me Chris Brown “Body on me”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here