Ja momenti kur Linda nuk pranon të këndojë ‘playback’ në koncertin e EurovisionitLinda Halimi është përfaqësuesja e Shqipërisë në këtë Eurovision.

Ajo ka qenë e pranishme në Amsterdam në Koncertin, përpara Eurosong dhe kur është ngjitur në skenë për të kënduar e ka ndaluar muzikën.

Këngëtarja shqiptare me vlera të mëdha vokale ka kërkuar të këndojë live dhe jo me playback.

Diçka që është duartrokitur fuqishëm nga publiku. /Telegrafi/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here