Që nga lidhja e dikurshme me reperin Majk, bukuroshja prishtinase Majlinda Zeka u bë shumë e njohur për publikun.

Tani që ajo është bërë nënë e vogëlushit Roan, engjëllin të cilin e ka pranuar edhe Majku si djalin e tij, vëmendja tek Majlinda është shumë e madhe.

Edhe pse vazhdimisht kujdeset për foshnjën, si duket Majlinda ka gjetur kohë pak edhe për veten.

Së fundmi ajo është ritakuar pas disa vitesh me shoqërinë e saj nga shkolla me të cilët kanë ndarë kujtimet e dikurshme..

Ajo është ndarë me reperin dhe si duket ata ende nuk e kanë në plan që të bashkohen…

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here