Ja me kë po qëndron Agnesa Vuthaj në këtë jaht luksozAgnesa Vuthaj duket se nuk e ka ndërmend të lëshojë fronin e më të bukurës dhe më atraktives.

Një nga femrat më seksi shqiptare po tregon se vitet nuk luajnë rol për të.

Konstatimi qëndron nëse shikohet fotoja e fundit e postuar në Instagram nga vet bukuroshja me të cilën uron ditëlindjen e një prej shoqeve të saj.

Ajo shihet në bikini duke shijuar rrezet e diellit në një jaht, duke u shfaqur tejet seksi.

agnesa

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here