Njihet për role interesante dhe për bukurin që posedon. Është fjala për aktoren Gresa Pallaska.

Ajo u bë e njohur për publikun në serialin ‘’ Familja moderne’’ e më vonë në rolin e ‘’Rabies’’ në serialin vendor ‘’Çka ka shpija’’.  Për Gresen rrallë herë flitet për jetën e saj private dhe pak kush e din të kaluarën e saj, shkruan gazeta ‘’Kosova Sot Online’’ .

 U përfol për lidhje me reper e aktorë por të gjitha kaluan me heshtje pa quar pluhur, ashtu kaloi edhe martesa e saj me Ideal Vejsa vite më parë.

Gresa ka qenë e martuar me arkitektin Ideal Vejsa por që martesa rezultoi të jetë e pafat.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here