Ja me kë do të bashkëpunojnë vëllezërit korçarë në klipin e radhës Endri dhe Stefi Prifti do të sjellin së shpejti këngën dhe klipin e ri.

Ato kanë realizuar një set fotografik me Endrit Mërtirin, ku kanë paralajmëruar edhe projektin e ri muzikor, shkruan Opinion.al.

“Vajza quhet Lauresha dhe sa e bukur duket edhe në foto po aq edhe në shpirt. Qëndroni me ne për projektet e reja”, shkruan Stefi në këtë foto që ka postuar në rrjetet sociale.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here