Ja me kё po pi kafe Afёrdita Dreshaj ?Modelja dhe kёngёtarja Afёrdita Dreshaj ёshtё shumё e dashur pёr publikun dhe ka mjaft ndjekёs nё rrjetet sociale, transmeton parrotlla.net

Ajo tashmё ёshtё duke qёndruar nё Amerikё, dhe ёshtё duke e shijuar qёndrimin e saj atje.

Sё fundmi bukuroshja ka publikuar njё foto nё llogarinё e saj nё Instagram ku duket se ёshtё me njё mike tё saj dhe kanё dalur pёr tu relaksuar sё bashku.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here