Ja me cilën parti është Gold AG Në emisionin “Kojshia Show” këtë javë ishte i ftuar Gëzim Kelmendi, kryetari i partisë FJALA, shkruan Kosovarja.

Gëzimi është një politikan i mirë dhe me zë në parlament. Ai në këtë emision ndër të tjera dha edhe një mesazh shumë të fortë kombëtat.

Ndër të tjera Gëzimi foli edhe për reperin Arian Agushi – Gold AG, ku tha se ai i përket tashmë partisë FJALA që nga fillimi i kësaj partie./Kosovarja/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here