Ja me cilën këngë të Shyhretës vallëzon vajza e Emina Cunmulaj Ndonëse jeton jashtë Shqipërisë, Emina Cunmulaj shpesh e ka treguar dashurinë që ajo ka për vendlindjen e saj.

Ajo flet shqip, shkruan shqip në statuse dhe dëgjon muzikë shqiptare, shkruan lajmi.net

Modelja në Instastory ka publikuar një video ku shihet se është bashkë me bijën e saj me të cilën po vallëzonin me këngën e Shyhrete Behluli ‘Gëzim dhe lot’.

Ja me cilën këngë të Shyhretës vallëzon vajza e Emina Cunmulaj

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here