Një ndër serialet më të ndjkura në Turqi është “Fate të Kryqëzuara” i cili prej disa kohësh po transmetohet edhe në Shqipëri. Ndërkohë transmetimi i këtij seriali në vendin ku është xhiruar është disa pjesë para dhe personazhi kryesor i filimit, Gylsereni ka vdekur dhe në serial do paraqitet një tjetër personazh.

Ajo quhet Sukran Ovali dhe është një aktore mjaft e njohur në Turqi dhe jo vetëm.Ka qënë vetë aktori Erkan Petekkaya( Xhihani) që ka postuar një foto së bashku më aktoren në profilin e tij Instagram, duke i uruar mirëseardhjen 25 vjeçares në projektin e saj më të ri.12

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here