Ja mbreti i Suzana Mushkolajt Njihet si femra më seksi në Kosovë. E që prej ardhjes në jetë të nipit të saj, Noah, ajo vlerësohet gjyshja seksi shqiptare, përcjell kolona.al.

Është Suzana Mushkolaj, fotografja e mirënjohur e cila në secilën paraqitje i ka bërë femrat tjera të ‘kompleksohen’ me vetën.

Por veç një damë e vërtetë ajo është dhe një gjyshe e kujdesshme. Mushkolaj gjatë gjithë kohës publikon foto me nipin e saj në Facebook, njëherësh djalin e këngëtares Argjentina Ramosja. Ndërsa në një të fundit Suzana veç fotos së Noah-s, ka publikuar edhe këngën më të re të Ledri Vulës “Kings”, ndërsa ka treguar se “King”-u i saj është pikërisht nipi i saj./Kolona.al/

Ja mbreti i Suzana Mushkolajt

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here