tunaKëngëtarja Altuna Sejdiu Tuna e ka lëngun magjik të saj.Njëra prej këngëtarëve më të përfolura të estradës, Altuna Sejdiu – Tuna e ka një recetë për një lëngë të veçantë.

Ai është një lëng i gjelbër që sipas këngëtares përbëhet me përzierjen e: Selinos, xhenxhefilit, spinaqit, mollës së gjelbër dhe të kuqe, hithit, limonit dhe trangullit.

Këtë recetë Tuna e quan magjike dhe e ka postuar edhe në një foto në profilin e saj zyrtar në Instagram.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here