Ja kush po vdes pas Dafina Zeqirit Javë më parë ajo solli edhe projektin e saj më të ri të titulluar “four seasons”, i cili u pëlqye shumë nga ndjekësit e saj.

Ajo poashtu ka marrë pjesë në disa skeçe të Stupcave, me ç’rast ndiqen edhe sot e kësaj dite, madje edhe nga modelja shqiptare që jeton larg vendit të saj, Emina Çunmulaj.Emina çdo ditë në llogaritë e saj poston këngë shqipe, emisione dhe skeçe, e që në frymën shqipe po e mëson edhe vogëlushen e saj Ella Farian.

Së fundmi ajo ka publikuar një pjesë të skeçit “egjeli”, ku aty shihet edhe Dafina Zeqiri, ndërkaq ja ka bashkangjitur edhe këtë mbishkrim: “Vdes për ty bre Dafina Zeqiri” . Dyshja janë mikesha shumë të mira e që këtë gjë nuk hezitojnë që shpesh ta shprehin edhe përmes komenteve të ndryshme.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here