Elita Rudi po e kalon vikendin pranë dy personave më të dashur për të.

Nuk ka shumë që moderatorja Elita Rudi është bërë nënë për herë të parë.

Ajo dhe Gjiko janë bërë prindër të një djali të cilin e kanë pagëzuar me emrin Zëri, emër ky i cili ngjalli shumë reagime në media e publik.

Pavarësisht kësaj çifti po e shijojnë maksimalisht epitetin e ri dhe po argëtohen shumë me Zërin e vogël.

Këtë më së miri e dëshmojnë foto e postuara në rrjete sociale, aty ku dyshja janë aktiv. Para pak minutash ishte Elita ajo e cila e ka publikuar një foto në të cilën shihe me dy personat më të dashur për të, nënën dhe djalin.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here