Reperi i njohur i grupit Etnon, Milot Hasangjekaj në këto ditë të ftohta po ndjen mall për diçka.

Ai përmes rrjetit social Instagram kujton ditët verore.

Miloti në fogotafi shihet së bashku me bashkëshorten dhe djalin e tij.

‘Na ka marr malli #tbt #summer #family’, ka shkruar Miloti./Gazeta Express/15

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here