Ja kush po e kopjon Bleona QretinKëngëtarja më e përfolur Bleona Çereti ka postuar një fotografi në llogaritë e saj në rrjetet sociale ku thotë se disa nga yjet më të mëdha botërore e kanë kopjuar atë në veshje.

Sipas Bleones yjet që po e kopjojnë janë: Rihanna, Lady Gaga, Britney Spears dhe Jennifer Lopez.

Këtë reagim Bleona e ka bërë duke i krahasuar disa foto se si këto kanë të njejtën veshje si bleona.

Ja kush po e kopjon Bleona Qretin

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here