Ja kush nuk i erdhi Shyhretit në kanagjegjin e nusesShumë këngëtare të muzikës popullore janë mbledhur sonte në një vend.

Është pikërisht kanagjegji i nuses së Shyhrete Behlulit, ai që ka mbledhur bilbilat e Mushtishtit, shkruan Indeksonline.

“Ne kanagjegjin e Leartes urime te perzemerta qiftit,dhe koleges ton Shyhretes martesen e djalit.”, ka shkruar përbri fotos Sahide Mustafa, transmeton Indeksonline.

Në foto nuk shihet askund kolegia dhe njëherit kunata e Shyhretes, Shkurte Fejza. Vlen të përmendim faktin se dyshja në fjalë ka vite që nuk flasin me njër-tjetrën.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here