Ja kush janë 2 meshkujt në jetën e Ingrid Gjonit Prej kohësh qarkullonin zëra për ndarjen e Ingrit Gjonit nga bashkëshorti.Mediat aludonin se Ingriti ishte një mami single dhe për këto gjëra nuk pati asnjë pohim nga ana e saj.

Ingriti shpeshherë në rrjetet sociale ka hedhur foto të ndryshme me djalin e saj, por ka qenë më e rezervuar për partnerin.

Këngëtarja e ka mbajtur jetën e saj private larg syve kureshtarë të publikut, por sot vendosi ta thyejë heshtjen dhe të mbyllë gojët e liga.

Ajo ka hedhur në Instagram një foto të vogëlushit me të atin dhe shkruan: “Paridi me babin!”

Dhe fytyra e lumtur e Paridit flet më shumë se një mijë fjalë.’

Ja kush janë 2 meshkujt në jetën e Ingrid Gjonit

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here