Ja kush i shkoi Teuta Krasniqit në Paris Këngëtari Blero i cili gjendet në Paris me ish gruan aktoren Teuta Krasniqi dhe vajzën e tyre dhe Tara, nuk janë vetëm. Atyre i kanë shkuar disa mysafirë.

Në fakt mysafirët kanë shkuar për Teutën, meqë bëhet fjalë për motrën e saj Bubulinën e cila ndodhet atje bashkë me të fejuarin.

Këtë e ka bërë të ditur vetë Teuta përmes një fotografie me postim karshi saj. ‘Shih, shih kush na erdh në Paris’, ka shkruar Teuta./zeri/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here