Ja kush është loçka e ArianesNusja e Ermal Fejzullahut, Ariana, edhe pse ditë me shi ajo nuk ka të ndalur, shkruan Kosovarja.Ariana si duket sot nuk po i ndjen fare të reshurat e shiut.

Ajo në një foto që shihet me një vajzë, që me gjasë duhet të jetë motra e saj më e madhe, ngase ngjasojnë shumë me njëra-tjetrën.

Në përshkrimin që i ka bashkangjitur fotos thotë: “Me loqken tem”, Ariana përveç Ermalit dhe fëmijëve, nuk e len anash as familjen e saj duke treguar se i do fortë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here