Ja kush është femra që do ndajë Sinan Hoxhën nga gruajaSinan Hoxha ka natyrisht një nga femrat më të bukura shqiptare përkrah tij. Andrra Destani është shquar si një vajzë mjaft e këndshme dhe simpatike, e sigurisht për të këngëtarin e kanë zili shumë meshkuj.

Megjithatë duket se Sinanin e lakmojnë edhe femrat.

Një prej tyre është Fifi, e cila në intervistën e saj në “Zonë e Lirë” e ka konsideruar Andrrën një super femër.

“Është super femër, do martohesha me të”, ka thënë Fifi, e cila ka saktësuar se me dëshirë do ta ndante bukuroshen Andrra Destani nga Sinan Hoxha. Sigurisht, biseda ishte në kuadër shakaje, edhe pse fakt është që Andrra është realisht një vajzë bukuroshe.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here