Ja kush është djali që i ka rrëmbyer zemrën Eni Koçit Këngëtarja Eni Koçi më nuk e fsheh dashurinë. Ajo përmes një foto ka treguar se është e mbushur me dashuri dhe tashmë veçse e ka pranuar lidhjen përmes një foto.

Megjithëse deri vonë nuk ka pranuar fare të flasë për ndjenjat e saj sentimentale, shkruan gazeta Kosova Sot Onlline.

Përbri fotos, bukuroshja kishte shkruar : “Po. Ai më do. Plot me dashuri nuk do ndahemi,” .

Vallë cili të jetë djali që ia ka rrëmbyer zemrën këngëtares bukuroshe?

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here