Ja kush është dashuria e Era IstrefitEra Istrefi është kthyer në Prishtinë, pas një periudhe të gjatë kohore.Këngëtarja është duke përfunduar projektet e reja muzikore që pritet ti lancojë së shpejti.

Me të mbërritur në Kosovë, Era ka takuar motrën e madhe Nora Istrefi dhe vogëlushen, Renee.

Në Snapchat ajo ka postuar disa foto me dy dashuritë e saj.

Ja kush është dashuria e Era Istrefit

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here