TunaGjersa është munduar të demantohet si lajm, Gazeta Express mëson se Tuna është në muajin e katërt të shtatzënisë dhe babai i fëmijës është Patris Berisha, vëllau i Robert Berishës.

Çifti ditë më parë janë fotografuar së bashku në një lokal në Prishtinë, ku këngëtarja nuk dukej në gjendjen më të mirë të mundshme.

Tuna nuk ka shumë kohë që është ndarë nga reperi Cozman dhe thashethemet se ajo ka një të dashur të ri po dalin si të vërteta.

Tuna kapet mat me vëllain e Robert Berishës

2

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here