Në mesin e shumë të pranishmëve, nuk ka munguar as Majk.

Mbrëmë kur çifti Getoar Selimi dhe Marina Vjollca kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë, të pranishëm përveç familjarëve janë edhe miq e fytyra të ndryshme të njohura të ekranit, nga fushat e ndryshme, shkruan lajmi.net

I pranishëm sigurisht se është edhe Majki i cili është pjesë e shtëpisë së madhe ‘Baba Stars’. Reperin e njohur atje po e shoqëron miku i tij Cozman, nga i njëjti label.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here