Prej një kohe të gjatë kemi qënë në pritje se kur do të startojë emisioni më i ri i Arbana Osmanit.

 

Por moderatorja tashmë ka shuar kërshërinë e ndjekësve, duke konfirmar datën 29 tetor për projektin e saj më të ri.

“Dua të të bëj të lumtur”, një format televiziv me surpriza në drejtimin e Arbana Osmanit dhe autore italianen Alessia Vessicchio, do të nisë më 29 tetor.

Mbrëmja e së shtunës do të jetë një konkurrencë mes ekraneve të mëdha “TV Klan”, ku ka nisur programi i Ermal Mamaqit, Xing dhe televizionit ku do të rikthehet Arbana, pas një periudhe të gjatë shkëputjeje./albeu

6

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here