tuna-patrisiAjo është në pritje të ëmbël. E ndërkohë që këto ditë të veçanta duket se e kanë zbukurar edhe më shumë këngëtaren e njohur Tuna Sejdiu.

Tashmë, Tuna nuk po nguron publikisht të tregoi se sa ka ndryshuar trupi i saj, shkruan Indeksonline.

Tuna kohët e fundit po nguron të tregoi më shumë rreth planeve për të ardhmen.

Megjithëse shumë shpejt ajo dhe partneri i saj do të bëhen prindër, asnjëri e as tjetri nuk kanë përmendur ndonjë ceremoni martesore.

tuna

Se a mos dyshja në fjalë po mendojnë që këtë hapë ta kalojnë në ‘privatësi’ .. pritet ta kuptojmë së shpejti.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here