Ja ku ndodhet Adrian Gaxha, në ‘parajsën’ e çdo mashkulliAi ka deklaruar se është një beqar i lumtur, dhe Adrian Gaxha e tregon këtë herë pas here.

Këngëtari ka postuar një foto në Instagram ku shfaq vendndodhjen e tij të tanishme dhe siç duke tani është në ‘parajsën’ e festimeve.

Teksa duken disa femra seksi me bikini ai shkruan se kjo pamje është ajo që ka sot përpara.

Së shpejti ai do sjellë videoklipin e fundit ku siç duket do jete vertete i nxehte.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here