Ja ku i  zë gjumi, Ledrin dhe Lyrical SoninDy reperët më të njohur të skenës muzikore shqiptare Ledri Vula dhe Lyrical Son siç duket e kanë gjetur një vend për të fjetur.

Në një foto të postuar nga Ledri shihen dy këngëtarët duke fjetur në aeroport.

Dhe kjo gjë si pasoj e shumë koncerteve që ata kanë jashtë vendit, duke mos patur kohë që të pushojn sa duhet e kanë shfrytëzuar edhe aeroportin sa për një sy gjumë./tribuna/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here