Këngëtari Hekuran Krasniqi, së shpejti pritet të publikoje këngën me të re.Ai në këtë projekt ka vëndosur të vij në bashkëpunim me këngëtarin, Vullnet Zhuniqi, i cili la gjurmë në muzikë më projektet e publikuara, shkruan Skenari.com.

Këtë bashkëpunim e ka konfirmuar këngëtari, Vullnet Zhuniqi i cili i ka publikuar disa fotografi gjatë xhirimit të videoklipit.

Ky projekt nga dyshja si duket është e menduar mirë e padyshim edhe e duhura për publikun.Se kur do të publikohet kjo këngë ende nuk e dim, por një gjë është e sigurt që Vullneti dhe Hekurani po vijnë me një super këngë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here