Ledri Vula njihet si një ndër reperët më të kërkuar nga të gjithë shqiptarët.

Ai është edhe më i dashur nga femrat. Por këngët ë tij kanë arritur që gjithmonë të bëhen ndër këngët më të kërkuara në çdo vend.

Të krijoj apo të jetë në ndonjë bashkëpunim, ai ë ka ditur së ajo këngë do të bëhet ë dëgjuar dhe ë klikuar në çdo moment.

Pas suksesit që pati më këngën ‘Nona’ në bashkëpunim më Young Zërkën, Ledri ka gjetur kohë që të pushojë pak, edhe pse vërën ë ka shumë të angazhuar.

Ai në pushime ka shkuar më disa shokë. Të paktën kështu duket përmes fotografive të publikuara në rrjetin social ‘Instagram’. /GazetaExpress/.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here