Ja i dashuri 23-vjeçar i Olta Gixharit Olta Gixhari po jeton momente të këndshme me të dashurin e saj, Xhekun.Kështu raporton “Panoram plus”’, ku ka publikuar disa foto të çiftit së bashku, të marra në festën e “Albetelecom”.

Edhe pse Olta është kujdesur të mos lërë përshtypjen se ishte çift me të dashurin Xhek, ka qenë dikush që i ka kapur afër njëri­tjetrit në një moment pas mesnate të festës.

Sinjalin e parë të historisë së re të dashurisë Olta e dha para disa muajsh, nga fotot e bukura që postonte në rrjetet sociale.

Xheku Nasufi, i dashuri i Oltës, është 23 vjeç dhe flitet se është student në degën e Ekonomisë në një nga universitetet private në Tiranë.

Nga fotot që ekspozon me makina të shtrenjta, thuhet se vjen nga familje e pasur.

Ja i dashuri 23-vjeçar i Olta Gixharit

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here